Cennik Pozycjonowania

Wybierz model płatności:

 

TYLKO ZA EFEKT

Umowa STANDARD

od 250 zł / miesiąc
min. 3 wyrażenia kluczowe

Na ostateczną cenę wpływają dodatkowe czynniki takie jak konkurencyjność branży, profil wyników, budowa strony internetowej, jej wiek, przeszłość pod kątem poprzednich działań w obrębie pozycjonowania oraz kształt całościowej oferty.

Płatność Za Efekt + Płatność Stała

Umowa HYBRYDOWA

od 190 zł / miesiąc
min. 3 wyrażenia kluczowe

Cena końcowa za całą ofertę – w stosunku do umowy STANDARD –  niższa nawet do 30%!

Zarówno dla efektu jak i dla stałej kwoty, ustalane są stałe maksymalne budżety, które w skali miesiąca nigdy nie zostaną przekroczone!

Końcowa płatność naliczana co miesiąc to:

 • stała kwota ryczałtowa (niezmienna)
 • dodatkowa kwota – tylko w zależności od efektu! (pozycji wyrażeń)
 1.  

Agencja reklamowa HXL specjalizuje się w pozycjonowaniu stron internetowych. Sprawiamy, że firmowe witryny www, sklepy online, blogi i inne portale zajmują czołowe pozycje w wynikach wyszukiwarki Google. Dzięki temu stają się widoczne dla użytkowników sieci. Ile kosztuje reklama w internecie w postaci pozycjonowania strony pod kątem SEO? Wpływ na ostateczną cenę ma kilka elementów. Jednak zanim do nich przejdziemy, poniżej zaprezentujemy zarówno możliwe modele rozliczeniowe za pozycjonowanie stron, jak i średnie szacunkowe ceny w zależności od przedziałów konkurencyjności (liczby stron/wyników, jaka jest dostępna na dane wyrażenie kluczowe).

Ile kosztuje pozycjonowanie strony w Google?

Cennik pozycjonowania stron internetowych w Google to zazwyczaj sprawa indywidualna, zależna od wielu czynników, które przedstawiamy poniżej:

Co wpływa na koszt pozycjonowania strony internetowej?

Skuteczne pozycjonowanie w Google nie jest możliwe bez fraz kluczowych, czyli słów, które wpisywane są przez internautów w celu zdobycia konkretnych informacji. Przy doborze, należy kierować się pewnymi zasadami, które będą pomocne w pozyskiwaniu wartościowego ruchu na pozycjonowaną stronę w postaci potencjalnych klientów zainteresowanych produktami bądź usługami. Pod uwagę bierzemy przede wszystkim:

Czy skutecznie i tanio można pozycjonować witrynę www w wyszukiwarce Google?

Klienci, którzy chcą zwiększyć pozycję swojej strony, poszukują firmy oferującej najtańsze pozycjonowanie. Czy przy wyborze należy kierować się cennikiem? Jak się okazuje, tanie pozycjonowanie w Google nie musi iść w parze ze słabą jakością usług, czego dowodem jest grono zadowolonych klientów HXL. Agencja przygotowuje ofertę dopasowaną do budżetu klienta. Jednak należy pamiętać, że koszt SEO, a dokładniej koszt pozycjonowania strony w wyszukiwarce Google to inwestycja zwrotna, z której zyski już po kilku miesiącach nawet kilkukrotnie przewyższają wydatki związane z reklamą w internecie. Im większy nakład finansowy, tym więcej można zyskać. Nie bez powodu współpraca z doświadczoną firmą, zajmującą się pozycjonowaniem i obsługą SEO, uważana jest za podstawę rozwoju biznesu, niezależnie od branży. Strona znajdująca się wysoko w wynikach wyszukiwania na wyrażenia kluczowe powiązane z prezentowanymi usługami bądź produktami cieszy się znacznie większym zainteresowaniem użytkowników sieci niż witryny poza pierwszą dziesiątką. Co więcej, taka firma notuje większe wyniki sprzedaży, a także zyskuje prestiż, wyprzedzając konkurencyjne przedsiębiorstwa. Jednym słowem, prawidłowe i długotrwałe pozycjonowanie pozwala osiągnąć sukces.

Jeśli chcesz tanio pozycjonować swoją witrynę, skontaktuj się z agencją reklamową HXL, a koszt reklamy w internecie z pewnością nie obciąży Twojego budżetu. Nad każdą stroną, będącą pod opieką agencji HXL czuwa pozycjoner, copywriter, a o kontakt z klientem dba przypisany pracownik z działu handlowego. Cały zespół ściśle ze sobą współpracuje, przygotowując indywidualny cennik i strategie działania. Poza pozycjonowaniem firma zajmuje się również prowadzeniem kampanii Google Ads, co w połączeniu ze wdrożeniem prac optymalizacyjnych, doborem fraz kluczowych, content marketingu, czy pozyskiwaniem linków zewnętrznych pozwala uzyskać satysfakcjonujące rezultaty.

Bezpłatna wycena/konsultacja  Udowodnij, że jesteś Człowiekiem, wybierając flagę.

  HXL Sp. z o.o.

  Plac Solny 15

  50-062 Wrocław

  (+48) 781 169 509