📞  (+48) 781 169 509
    pon-pt 08:00-16:00
PRZEJDŹ DO CENNIKA
cennik > pozycjonowanie

Cennik Pozycjonowania

Agencja reklamowa HXL specjalizuje się w pozycjonowaniu stron internetowych. Sprawiamy, że firmowe witryny www, sklepy online, blogi i inne portale zajmują czołowe pozycje w wynikach wyszukiwarki Google. Dzięki temu stają się widoczne dla użytkowników sieci. Ile kosztuje reklama w internecie w postaci pozycjonowania strony pod kątem SEO? Wpływ na ostateczną cenę ma kilka elementów. Jednak zanim do nich przejdziemy, poniżej zaprezentujemy zarówno możliwe modele rozliczeniowe za pozycjonowanie stron, jak i średnie szacunkowe ceny w zależności od przedziałów konkurencyjności (liczby stron/wyników, jaka jest dostępna na dane wyrażenie kluczowe).

Ile kosztuje pozycjonowanie strony w Google?

Cennik pozycjonowania stron internetowych w Google to zazwyczaj sprawa indywidualna, zależna od wielu czynników, które przedstawiamy poniżej:

Wymienione czynniki brane pod uwagę mogą wpłynąć zarówno na wzrost ceny za usługę, jak i na jej obniżenie.

Co wpływa na koszt pozycjonowania strony internetowej?

Skuteczne pozycjonowanie w Google nie jest możliwe bez fraz kluczowych, czyli słów, które wpisywane są przez internautów w celu zdobycia konkretnych informacji. Przy doborze, należy kierować się pewnymi zasadami, które będą pomocne w pozyskiwaniu wartościowego ruchu na pozycjonowaną stronę w postaci potencjalnych klientów zainteresowanych produktami bądź usługami. Pod uwagę bierzemy przede wszystkim:

Cena reklamy w internecie zależy również od aktualnego stanu strony internetowej i jej historii. Nowo powstała witryna www wymaga większego nakładu pracy, niż serwis, który istnieje już od kilku lat i zdążył zdobyć, między innymi poprzez zastosowanie działań optymalizacyjnych, konkretną pozycję w Google. Domeny, które mają niekorzystną historię pozycjonowania bardzo trudno ukierunkować na dobre tory. Do tego potrzeba dużej wiedzy, umiejętności i specjalnych narzędzi, które sprawią, że strona znów stanie się akceptowana przez roboty wyszukiwarki. Dlatego warto współpracować z firmą HXL, która stosuje tylko etyczne metody pozycjonowania. Dzięki temu uzyskane efekty są trwałe.

Czy skutecznie i tanio można pozycjonować witrynę www w wyszukiwarce Google?

Klienci, którzy chcą zwiększyć pozycję swojej strony, poszukują firmy oferującej najtańsze pozycjonowanie. Czy przy wyborze należy kierować się cennikiem? Jak się okazuje, tanie pozycjonowanie w Google nie musi iść w parze ze słabą jakością usług, czego dowodem jest grono zadowolonych klientów HXL. Agencja przygotowuje ofertę dopasowaną do budżetu klienta. Jednak należy pamiętać, że koszt SEO, a dokładniej koszt pozycjonowania strony w wyszukiwarce Google to inwestycja zwrotna, z której zyski już po kilku miesiącach nawet kilkukrotnie przewyższają wydatki związane z reklamą w internecie. Im większy nakład finansowy, tym więcej można zyskać. Nie bez powodu współpraca z doświadczoną firmą, zajmującą się pozycjonowaniem i obsługą SEO, uważana jest za podstawę rozwoju biznesu, niezależnie od branży. Strona znajdująca się wysoko w wynikach wyszukiwania na wyrażenia kluczowe powiązane z prezentowanymi usługami bądź produktami cieszy się znacznie większym zainteresowaniem użytkowników sieci niż witryny poza pierwszą dziesiątką. Co więcej, taka firma notuje większe wyniki sprzedaży, a także zyskuje prestiż, wyprzedzając konkurencyjne przedsiębiorstwa. Jednym słowem, prawidłowe i długotrwałe pozycjonowanie pozwala osiągnąć sukces.

Jeśli chcesz tanio pozycjonować swoją witrynę, skontaktuj się z agencją reklamową HXL, a koszt reklamy w internecie z pewnością nie obciąży Twojego budżetu. Nad każdą stroną, będącą pod opieką agencji HXL czuwa pozycjoner, copywriter, a o kontakt z klientem dba przypisany pracownik z działu handlowego. Cały zespół ściśle ze sobą współpracuje, przygotowując indywidualny cennik i strategie działania. Poza pozycjonowaniem firma zajmuje się również prowadzeniem kampanii Google Ads, co w połączeniu ze wdrożeniem prac optymalizacyjnych, doborem fraz kluczowych, content marketingu, czy pozyskiwaniem linków zewnętrznych pozwala uzyskać satysfakcjonujące rezultaty.

Wybierz Model Płatności:

(KLIKNIJ w wybrany model, by wysłać szybkie zapytanie)

1.Tylko za Efekt
Umowa STANDARD

Konkurencyjność
(liczba wyników)
Cena
za pozycje > 10
Cena
za pozycje 7-10
Cena
za pozycje 4-6
Cena
za pozycje 1-3
     0 - 50 0000 złod 19 złod 29 złod 49 zł
 50 000 - 100 0000 złod 29 złod 39 złod 59 zł
100 000 - 500 0000 złod 39 złod 49 złod 69 zł
  500 000 - 1 000 0000 złod 59 złod 69 złod 89 zł
1 000 000 - 2 000 0000 złod 99 złod 119 złod 149 zł
2 000 000 - .........0 złCena ustalana indywidualnie
Podany cennik (netto) podaje wartości orientacyjne za 1 wyrażenie kluczowe. Na ostateczną cenę wpływają dodatkowe czynniki takie jak konkurencyjność branży, profil wyników, budowa strony internetowej, jej wiek, przeszłość pod kątem poprzednich działań w obrębie pozycjonowania oraz kształt całościowej oferty.

2.Ryczałt + Za Efekt
Umowa HYBRYDOWA nawet do 30% taniej!

Ceny za wyrażenia w "Umowie HYBRYDOWEJ" są takie same jak powyżej dla "Umowy STANDARD". Jaka jest więc różnica między tymi modelami?
W umowie HYBRYDOWEJ:


Bezpłatna wycena / konsultacja

szybki kontakt