📞  (+48) 781 169 509
    pon-pt 08:00-16:00
PRZEJDŹ DO CENNIKA
usługi > pozycjonowanie > Wielka Brytania/UK

Pozycjonowanie Stron Internetowych UK (Wielka Brytania), Anglia, Irlandia

Pozycjonowanie stron w UK sprawdza się w przypadku, gdy dana firma działa na terenie Wielkiej Brytanii lub gdy chce dotrzeć do klientów zagranicznych, funkcjonując w Polsce. Coraz więcej przedsiębiorstw oferuje wysyłkę produktów, a nawet podjęcie współpracy polegającej na świadczeniu konkretnej usługi, odbiorcom z innych państw, w tym z Anglii czy Irlandii.

brytyjska flaga UK

Podstawą, a jednocześnie pierwszym krokiem pozycjonowania w UK jest zakup domeny z rozszerzeniem .uk. Następnie zostaje wdrożony szereg działań, które poprzedza dokładna analiza rynku w Wielkiej Brytanii. Na stronie nie może zabraknąć wartościowych treści w języku angielskim, uwzględniających słowa kluczowe. Przez to, że konkurencja we wszystkich branżach w Anglii jest dość wysoka, trzeba wyróżnić się czymś, aby pozyskać zainteresowanie użytkowników internetowych. Dlatego zagraniczne pozycjonowanie UK należy zlecić agencji z doświadczeniem.

Zajmujemy się szeroką pojętą optymalizacją witryn internetowych, dostosowując serwisy do algorytmu Google UK. Podobnie, jak w przypadku pozycjonowania w Polsce, tak i oferując pozycjonowanie w Wielkiej Brytanii, wprowadzamy linkowanie zewnętrzne.

Bezpłatna wycena / konsultacja

szybki kontakt